در حال بارگذاری فایل ...
اپ آپامه┊گالری هنریدسترسی آسان‌تر
آپامه اینجاست
با تنوعی بی نظیر از محصولات هنری

 

 𓆪 آرت شاپ اینترنتی هنرکده آپامه 𓆩 محصولات دکوراتیو

· · ──────────────────────────── ·· ──────────────────────────── · ·

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم ایران از دیرباز، فراوانی کالا های بی کیفیت و اصطلاحاً "بازاری" در جامعه است، که علاوه بر افزایش نارضایتی ها در مرور زمان، نوعی از بی هویتی را در ذهن مصرف کنندگان نیز به وجود آورد و از تبعات آن میتوان به بی میلی پارسی زبانان نسبت به "ذوق خرید" اشاره کرد.
از همان ابتدای مسیر، هنرکده آپامه بنیان خود را بر اساس احیای این "ذوق" در کاربران بنا گذاشت، و کاربردی ترین ابزار ما برای زنده کردن این احساس زیبا "هنر" است.
طراحان ما در دفتر مرکزی آپامه با ادغام ظریفانه هنر های ماندگار و لحضات به یاد ماندنی شما عزیزان، محصولات گوناگون انحصاری را در دلرباترین بسته بندی ها به خانه های گرمتان هدیه  میکنند.
با گشت و گذار در فروشگاه اینترنتی هنرکده آپامه و ویترین های کوچک تر آن، که شبکه های اجتماعی ما از جمله پیج های اینستگرام و کانال تلگرام را در بر میگیرد، دیگر هرگز استرس خرید هدایا و یادگاری های جذاب برای مهم ترین اشخاص زندگیتان نخواهید داشت!

هایپر مارکت اختصاصی آپامه با مدل سازی های مختلف برای تمامی سلیقه های کلاسیک و مدرن، محصولات متعددی را برای نیاز های شما مهیا کرده است، می‌توانید در 7 روز هفته یا در روزهای خاصی که کمپین های تخفیفاتی باشگاه مشتریان آپامه را در برمیگیرد، سفارش خود را به سادگی ثبت کرده و در مکان مناسب خود، درب منزل یا محل کار در سراسر کشور یا به صورت حضوری از دفتر مرکزی در تهران تحویل بگیرید.

· · ──────────────────────────── ·· ──────────────────────────── · ·

خدمات اختصاصی به هنرمندان

ارائه آنلاین خاص ترین کالا های دکوری انحصاری و خدمات چاپ و لیزر حرفه ای، به شما عزیزان متخصص در انواع حوزه های هنر بصری، از جمله ویژگی های بارزی هستند که هنرکده آپامه از سال 1386 به طور جدی، پیگیر ساختارهای ماهرانه آن بوده است. 

به کارگیری این دسته از سیاست های برگزیده، که در راستای عرضه انواع کالا های متنوع اختصاصی به هم وطنان شد، از ارتباطی بازرگانی فراتر رفت و خریداران خاص پسند را، به هواداران هنرکده آپامه تبدیل نمود، که تا به امروز، رضایت مشتریان از کیفیت مثال زدنی، قیمت مناسب محصولات و خدمات مجموعه، از بزرگترین افتخارات ما محسوب میشود.

 

ساعت کاری

شنبه
۱۰:۰۰ - ۱۷:۰۰
یک‌شنبه
۱۰:۰۰ - ۱۷:۰۰
دوشنبه
۱۰:۰۰ - ۱۷:۰۰
سه‌شنبه
۱۰:۰۰ - ۱۷:۰۰
چهارشنبه
۱۰:۰۰ - ۱۷:۰۰
پنج‌شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
ارتباط با ما
آپامه┊گالری هنری
تماس با ما:۰۲۱۶۶۹۰۹۴۵۰
نمادهای الکترونیک
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آپامه┊گالری هنری می‌باشد.
طراحی شده باسایت‌ساز ویترین
سایت‌ساز ویترین